9 Cze

Pozbądź się toksyn, czyli plastry oczyszczające

W toku życia nasz organizm narażony jest na szereg szkodliwych substancji. Zalicza się do nich między innymi metale ciężkie oraz rozmaite toksyny. Wpływają one na nasze ciało w sposób niezwykle niekorzystny. Dlatego tak ważne jest, aby skutecznie się ich pozbyć. Dostępne są rozmaite kuracje oczyszczające, do których zalicza się między innymi specjalne plastry. To idealny sposób na to, aby toksyny z organizmu po prostu zniknęły.

Kuracja oczyszczająca oparta na plastrach bazuje na osiągnięciach medycyny chińskiej. Już Chińczycy podkreślali jak ważne jest regularne usuwanie z naszego ciała toksyn. Według nich proces ten zachodzi poprzez ściśle określone punkty. Ulokowane są one na całym naszym ciele, ale na stopach jest ich zdecydowanie najwięcej.

Naklejanie na stopy plastrów nasączonych esencją z octu drzewnego oraz bambusowego sprawia, że metale ciężkie oraz inne toksyny zostają skutecznie usunięte. W efekcie nasze ciało pracuje lepiej, a my czujemy się doskonale.

Plastry skutecznie pomagają zmniejszać konsekwencje stosowania używek. Dlatego zaleca się je osobom palącym papierosy czy często sięgającym po alkohol. Na skutek stosowania plastrów Take a Plaster z organizmu zostają usunięte wszystkie szkodliwe substancje, które znajdują się również w kawie i herbacie. Jak widać więc, zakres zastosowania plastrów jest naprawdę szeroki.

Stosowanie plastrów jest bardzo proste. Wystarczy nakleić je na stopy przed pójściem spać, a odkleić rano. Efekty będzie widać naprawdę bardzo szybko. Wystarczy poczekać.